Prefabrik Yemekhane

Firma olarak Ankara prefabrik yemekhane yapımında en son teknolojiyi kullanarak yüksek kalitede ürünler oluşturup en doğru hizmeti verebiliyoruz. İster tek katlı isterseniz çift katlı bina çözümleriyle birlikte siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılayabiliyor en iyi ve geniş alanların oluşturulmasını sağlayabiliyoruz.

Firmamız üretmiş olduğu prefabrik konutlarında her zaman kolay montaj edilebilme özelliğini ön planda tutmuş bu sayede de montaj süresi olabildiğince kısaltılmıştır. Yemekhaneleriniz çok kısa bir zaman içerisinde belirttiğiniz noktalara kurularak çalışanlarınızın ya da işçilerinizin kullanımına açılacaktır.

Yemekhane talebinizde sizin önceliğiniz bizim için önemlidir. bu anlamda istenilen büyüklükte alanlar oluşturabiliriz. Kalitemiz Avrupa standartlarında olup en iyi malzeme kullanılarak hijyenik ortamlar yaratılabiliyor.

Özellikle fabrika ya da site tarzı alanlarda çalışan işçilerin yemekhanelere büyük ihtiyaç duyduğunu biliyoruz bu anlamda sizin buradaki açığınızı çok hızlı bir şekilde kapatabiliriz.

Üretmiş olduğumuz prefabriklerimiz her türlü iklim koşullarına dayanıklıdır. İster geçici istenirse kalıcı alanlar oluşturabiliriz.

Herhangi bir prefabrik isteğiniz ve yemekhaneleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.