Prefabrik Şantiye

Ankara Prefabrik Şantiye Binaları

Firmamız kurulduğu günden bu yana sektördeki gelişimleri takip etmiş ve başarılı çalışmaları sayesinde de saygın bir marka olmayı d başarmıştır.

Firmamız bünyesinde görevlendirilmiş olan mühendislerimiz pek çok projeye de imzasını atarak kalite uzmanlarıyla gücüne güç katmayı başarmıştır.

Amacımız süreklilik prensibini korumak ve Ankara prefabrik şantiye imalat ve kurulum süreçlerinin tamamında kaliteli sistemleri uygulamaktır. Bu anlamda özellikle AR-GE çalışmalarına da önem vererek sektördeki lokomotif firma olma kimliğimizi ulusal ve uluslararası alanlara taşımayı hedefledik.

Ankara Prefabrik Şantiye Nedir?

Ankara Prefabrik Şantiye Binaları, konteyner, ve konut gibi pek çok alanda üretim gerçekleştirerek müşterilerimize daima yüksek kalitedeki ürünleri ve hizmetleri sunmayı tercih ettik.

Teknoloji bir anlamda hızlı üretimi gerektiriyor. Dolayısıyla size söylenen tarihte şantiye binalarınızın kurulumunda ve satış sonrasındaki hizmetlerde her zaman tercih edilen firma olduk. Kullandığımız malzemeler uzun ömürlü ve demonte özelliğine sahiptir. Bu yüzden kolaylıkla nakliye ve yer değiştirme gibi işlemler gerçekleştirilebilmektedir.

Şantiye yapılarımız kullanım yerine ve özelliklerine göre sizden gelecek talebe göre değişiklik gösterebilir.  Şantiyelerimiz kullanıcı sayısına göre ve istenilen büyüklüğe göre ayarlanabilmektedir.