Çelik Konsul Besi Çiftleri

Çelik insanoğlunun keşfetmiş olduğu en önemli nesnelerin başında geliyor. Her türlü iklim koşullarına dayanabildikleri ve kullanım ömrü çok uzun olduğundan dolayı çeliği yapılarda kullanmak her zaman avantaj sağlamıştır. Firmamız bu anlamda Ankara Çelik konsül besi çiftleri üretimi konusunda siz değerli müşterilerine gerekli olan hizmeti vererek uygun çözümler oluşturulmasını sağlar.

Firmamızın üretmiş olduğu tüm taşıyıcı sistemler çelikten üretilmiştir bu nedenle de özellikle de deprem ve benzeri afet durumlarına karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Besi çiftleri tercihe göre yüksek tavan ya da alçak tavan olarak hazırlanabilir.

Ankara Çelik Konsul Besi Çiftleri

Türkiye bilindiği üzere 1 ve 2. Derece de deprem kuşağında yer alıyor. Dolayısıyla hayvanlarınızın da yaşam alanlarının tıpkı evinizin olduğu gibi güvenli ve dayanıklı olması gerekir. Çeliğin diğer taşıyıcı sistemlere göre dayanıklılık ömrü daha uzundur üstelik uygulanabilme kolaylığına sahip olmasından dolayı istenilen bir yere çok hızlı bir şekilde kurulum gerçekleştirilebilmektedir.

Çelik konstrüksiyonların son dönemlerde çok hızlı bir şekilde yaygınlaşmasının nedeni hızlı, güvenli ve ekonomik olmasından kaynaklanmaktadır.